Komody

http://dobrymaterac.pl/szafki-nocne-i-komody,115.html Komody drewniane są po prostu znacznej wielkości szafkami , które najczęściej posiadają fronty w postaci drzwiczek jak również rząd szuflad.

Szuflady, fronty i inne meble w naszej firmie robimy z drewna wzależności od zamówienia - jednakże drewno z którego wykonujemy to drewno sosnowe, dębowe oraz jesionowe.

Meble
bejcujemy pod kolor zamówionia. Oczywiście na życzenie kilenta możemy także nie wybarwiać danego mebla.


Komoda drewniana

Fronty , które stosujemy w naszych produktach są na ogół lite. W niektórych projektach stosujemy
fronty ramkowe które ostatnio są coraz bardziej modne.
Przy modyfikacjach modelu komody istnieje możliwość wysłania do Państwa
zmienionego projektu w postaci zdjęcia. Na wysyłanym zdjęciu będzie projekcja danej komody z dokładnymi proporcjami, które może mieć dany mebel.
Komody jak inne meble z drewna są lakierowane i ewentualnie bejcowane (nadanie koloru) metodą natryskową.

Meble drewniane, które wykonujemy możemy dopasować do siebie, tak ązeby powstał zestaw. Wszystkie meble sypialniane wykonujemy z drewna dębowego , sosnowego jak też z drewna jesionowego.

Jako , że każde nasze http://dobrymaterac.pl/ meble drewniane są na zamówienie , możemy dopasować się wymiarowo do potrzeb klienta.


Prowadzimy sprzedaż wysyłkową (kurierem zewnętrznym) na terenie Polski. Na terenie Warszawy i najbliższych okolic możemy dowieźć meble naszym transportem firmowym. Paczki wysyłane kurierem są ubezpieczone .
Serdecznie zapraszamy.